Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                       

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „MYŚL I DZIAŁAJ”

           

W Szkole Podstawowej w Bąkowicach zakończyły się działania związane z „Rządowym programem wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 r.”, w ramach którego był realizowany projekt „Myśl i działaj”. Dzięki udziałowi w tym rządowym programie, dzieci z naszej szkoły poszerzały swoją wiedzę i umiejętności w kołach zainteresowań, a szkoła pozyskała fundusze na zakup sprzętu sportowego, multimedialnego, audiowizualnego i materiałów biurowo-papierniczych niezbędnych do prowadzenia zajęć.

Zwieńczeniem naszych działań był niedzielny wyjazd do Opery Wrocławskiej na balet Piotra Czajkowskiego „Dziadek do orzechów”. Balet ten, to baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń. Ponieważ akcja spektaklu rozgrywa się w wigilijny wieczór Bożego Narodzenia, uczestnicy wycieczki poczuli już czar tych świąt. Dodatkowo oczarowani zostali wnętrzami Opery Wrocławskiej, jej atmosferą i zachwyceni środkami technicznymi wykorzystanymi w trakcie przedstawienia. Po uczcie duchowej przyszedł czas na wizytę w McDonal’s i poczęstunek dla uczestników wyprawy.

wstecz